KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303173

nr 1430 3173

Ryszard Skupin

(1930-2005), Polen

Oljemålning, Fiskebåtar på strand. Signerad. Olja på duk, 38x70, yttermått inklusive ram: 52x85 cm

Ryszard Skupin, poslk bildkonstnär född 1930, död 2005.

måndag 8 november 2021
kl 18:57:41

Ryszard Skupin

Läs mer om Ryszard Skupin